Szczęść Boże! W najbliższych dniach nasza strona ministrancka już nie będzie funkcjonować!!! Niestety, ta sytuacja nie zależy ode mnie. Informacje o zbiórkach i wydarzeniach naszej wspólnoty będzie można znaleźć na naszej stronie parafialnej w zakładce GRUPY I WSPÓLNOTY, a gdy przewiniemy w dół LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA.   http://www.sokolka.archibial.pl/parafia/grupy/   Króluj nam Chryste!  

Categories: Bez kategorii

Zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 9.15 w zakrystii Kościoła. Wyjście na salę gimnastyczną będzie w następnym tygodniu. ks. Andrzej

Categories: Bez kategorii

Zapraszam wszystkich ministrantów na spotkanie kończące kolejny rok formacyjny ministrantów. We wtorek 18 czerwca o godz. 18.00 – Msza św. w intencji ministrantów, następnie spotkanie w salce ministranckiej (wręczenie nagród dla najlepszych ministrantów) i niespodzianka. Bardzo serdecznie zapraszam ks. Andrzej

Categories: Bez kategorii

W sobotę 15 czerwca nie będzie zbiórki ministrantów i wyjścia na salę. Jadę do Krypna na Zjazd Ruchu Rodzin Nazaretańskich. O zakończeniu roku formacyjnego napiszę w sobotę!

Categories: Bez kategorii

W Sobotę dnia 08.06.2019 r. jestem dyżurnym w parafii, dlatego też nie będzie zbiórki i wyjścia na salę gimnastyczną.

Categories: Bez kategorii

W sobotę do naszej parafii na godz. 11.00 przyjeżdżają dzieci po I Komunii Świętej, jest to Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci I Komunijnych. Dlatego też, w sobotę nie będzie zbiórki ministrantów i wyjścia na salę. Ministrantów chętnych do pomocy zapraszam na godz. 10.30 do zakrystii kościoła. Po Uroczystościach jest wyjście na lody do Starej Szkoły.

Categories: Bez kategorii

Trwają przygotowania do udzielenia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, dlatego też w sobotę 25.05.2019 nie będzie zbiórki ministrantów i nie będzie wyjścia na salę gimnastyczną.

Categories: Bez kategorii

W sobotę 18 maja zapraszam ministrantów na zbiórkę o godz. 9.15 w zakrystii, a następnie na salę gimnastyczną. (10.00-12.00)

Categories: Bez kategorii

W sobotę 11 maja zapraszam ministrantów na zbiórkę o godz. 9.15 w zakrystii, a następnie na salę gimnastyczną. (10.00-12.00)

Categories: Bez kategorii

W sobotę 4 maja nie będzie zbiórki i wyjścia na salę gimnastyczną.

Categories: Bez kategorii